Πρεμιέρα στην Βάρη!

f6a9bca87a68a4beed4bed978cdbb704 XL
Σεπτέμβριος 10, 2015

f6a9bca87a68a4beed4bed978cdbb704 XL
Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος με την ομάδα μας να κάνει πρεμιέρα στην Βάρη απέναντι στον Αστέρα, και την επόμενη εβδομάδα στην Νεάπολη κόντρα στον Ηλυσιακό. 

Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

1η αγωνιστική 16η
Αστέρας Βάρης-Ιωνικός
ΠΑΟ Κρουσώνα-ΑΟ Γλυφάδας
Ηλυσιακός-Τριγλία Ραφήνας
Ιάλυσος-Κηφισιά
Τράχωνες Αλίμου-Ατρόμητος Πειραιά
Επισκοπή-Ηράκλειο
Φωστήρας-Ερμής Ζωνιανών
Εθνικός Πειραιά-ΟΦΗ

2η αγωνιστική 17η
ΠΑΟ Κρουσώνα-Αστέρας Βάρης
Ιωνικός-Ηλυσιακός
ΑΟ Γλυφάδας-Ιάλυσος
Τριγλία Ραφήνας-Τράχωνες Αλίμου
Κηφισιά-Επισκοπή
Ατρόμητος Πειραιά-Φωστήρας
Ηράκλειο-ΟΦΗ
Ερμής Ζωνιανών-Εθνικός Πειραιά

3η αγωνιστική 18η
Αστέρας Βάρης-Ηλυσιακός
Ιάλυσος-ΠΑΟ Κρουσώνα
Τράχωνες Αλίμου-Ιωνικός
Επισκοπή-ΑΟ Γλυφάδας
Φωστήρας-Τριγλία Ραφήνας
ΟΦΗ-Κηφισιά
Εθνικός Πειραιά-Ατρόμητος Πειραιά
Ηράκλειο-Ερμής Ζωνιανών

4η αγωνιστική 19η
Ιάλυσος–Αστέρας Βάρης
Ηλυσιακός–Τράχωνες Αλίμου
ΠΑΟ Κρουσώνα–Επισκοπή
Ιωνικός–Φωστήρας
ΑΟ Γλυφάδας-ΟΦΗ
Τριγλία Ραφήνας-Εθνικός Πειραιά
Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών
Ατρόμητος Πειραιά-Ηράκλειο

5η αγωνιστική 20ή
Αστέρας Βάρης-Τράχωνες Αλίμου
Επισκοπή-Ιάλυσος
Φωστήρας-Ηλυσιακός
ΟΦΗ-ΠΑΟ Κρουσώνα
Εθνικός Πειραιά-Ιωνικός
Ερμής Ζωνιανών-ΑΟ Γλυφάδας
Ηράκλειο-Τριγλία Ραφήνας
Κηφισιά-Ατρόμητος Πειραιά

6η αγωνιστική 21η
Επισκοπή-Αστέρας Βάρης
Τράχωνες Αλίμου-Φωστήρας
Ιάλυσος-ΟΦΗ
Ηλυσιακός-Εθνικός Πειραιά
ΠΑΟ Κρουσώνα-Ερμής Ζωνιανών
Ιωνικός-Ηράκλειο
ΑΟ Γλυφάδας-Ατρόμητος Πειραιά
Τριγλία Ραφήνας-Κηφισιά

7η αγωνιστική 22η
Αστέρας Βάρης-Φωστήρας
ΟΦΗ-Επισκοπή
Εθνικός Πειραιά-Τράχωνες Αλίμου
Ερμής Ζωνιανών-Ιάλυσος
Ηράκλειο-Ηλυσιακός
Ατρόμητος Πειραιά-ΠΑΟ Κρουσώνα
Κηφισιά-Ιωνικός
ΑΟ Γλυφάδας-Τριγλία Ραφήνας

8η αγωνιστική 23η
ΟΦΗ–Αστέρας Βάρης
Φωστήρας-Εθνικός Πειραιά
Επισκοπή-Ερμής Ζωνιανών
Τράχωνες Αλίμου-Ηράκλειο
Ιάλυσος-Ατρόμητος Πειραιά
Ηλυσιακός-Κηφισιά
ΠΑΟ Κρουσώνα-Τριγλία Ραφήνας
Ιωνικός-ΑΟ Γλυφάδας

9η αγωνιστική 24η
Αστέρας Βάρης-Εθνικός Πειραιά
Ερμής Ζωνιανών-ΟΦΗ
Ηράκλειο-Φωστήρας
Ατρόμητος Πειραιά-Επισκοπή
Κηφισιά-Τράχωνες Αλίμου
Τριγλία Ραφήνας-Ιάλυσος
ΑΟ Γλυφάδας-Ηλυσιακός
Ιωνικός-ΠΑΟ Κρουσώνα

10η αγωνιστική 25η
Ερμής Ζωνιανών-Αστέρας Βάρης
Εθνικός Πειραιά-Ηράκλειο
ΟΦΗ-Ατρόμητος Πειραιά
Φωστήρας-Κηφισιά
Επισκοπή-Τριγλία Ραφήνας
Τράχωνες Αλίμου-ΑΟ Γλυφάδας
Ιάλυσος-Ιωνικός
Ηλυσιακός-ΠΑΟ Κρουσώνα

11η αγωνιστική 26η
Αστέρας Βάρης-Ηράκλειο
Ατρόμητος Πειραιά-Ερμής Ζωνιανών
Κηφισιά-Εθνικός Πειραιά
Τριγλία Ραφήνας-ΟΦΗ
ΑΟ Γλυφάδας-Φωστήρας
Ιωνικός–Επισκοπή
ΠΑΟ Κρουσώνα–Τράχωνες Αλίμου
Ηλυσιακός–Ιάλυσος

12η αγωνιστική 27η
Ατρόμητος Πειραιά-Αστέρας Βάρης
Ηράκλειο-Κηφισιά
Ερμής Ζωνιανών-Τριγλία Ραφήνας
Εθνικός Πειραιά-ΑΟ Γλυφάδας
ΟΦΗ-Ιωνικός
Φωστήρας-ΠΑΟ Κρουσώνα
Επισκοπή-Ηλυσιακός
Τράχωνες Αλίμου-Ιάλυσος

13η αγωνιστική 28η
Αστέρας Βάρης-Κηφισιά
Τριγλία Ραφήνας-Ατρόμητος Πειραιά
ΑΟ Γλυφάδας-Ηράκλειο
Ιωνικός-Ερμής Ζωνιανών
ΠΑΟ Κρουσώνα-Εθνικός Πειραιά
Ηλυσιακός–ΟΦΗ
Ιάλυσος–Φωστήρας
Τράχωνες Αλίμου–Επισκοπή

14η αγωνιστική 29η
Τριγλία Ραφήνας-Αστέρας Βάρης
Κηφισιά-ΑΟ Γλυφάδας
Ατρόμητος Πειραιά-Ιωνικός
Ηράκλειο-ΠΑΟ Κρουσώνα
Ερμής Ζωνιανών-Ηλυσιακός
Εθνικός Πειραιά-Ιάλυσος
ΟΦΗ-Τράχωνες Αλίμου
Φωστήρας-Επισκοπή

15η αγωνιστική 30ή
Αστέρας Βάρης-ΑΟ Γλυφάδας
Ιωνικός-Τριγλία Ραφήνας
ΠΑΟ Κρουσώνα-Κηφισιά
Ηλυσιακός-Ατρόμητος Πειραιά
Ιάλυσος-Ηράκλειο
Τράχωνες Αλίμου-Ερμής Ζωνιανών
Επισκοπή-Εθνικός Πειραιά
Φωστήρας–ΟΦΗ