Ετοιμοι για Αιγάλεω
![72344443_2529744607072187_3691561727062704128_n.jpg](/images/season/72344443_2529744607072187_3691561727062704128_n.jpg)
Xωρίς προβλήματα της τελευταίας στιγμής ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας μας για την αναμέτρηση κόντρα στο Αιγάλεω. Θυμίζουμε ότι επιστρέφει στην δράση, μετά την τιμωρία δύο αγώνων ο Φράνκ Τιεντσέ .
Ο κόουτς Χαραλαμπίδης δεν αντιμετωπίζει προβλήματα και προπόνησε την ομάδα στο γήπεδο της Νεάπολης χωρίς να ανακοινώσει την αποστολή κάτι που θα γίνει λίγο πριν την έναρξη της αναμέτρησης