Ετοιμοι για Ολυμπιακό Βόλου
![72344443_2529744607072187_3691561727062704128_n.jpg](/images/season/72344443_2529744607072187_3691561727062704128_n.jpg)
Ο Ιωνικός ολοκλήρωσε την προετοιμασία του για το παιχνίδι με τον Ολυμπιακό Βόλου στο πλαίσιο της 22ης αγωνιστικής .
Η ομάδα μας πραγματοποίησε προπόνηση στο γήπεδο της Νεάπολης με τους Φουρλάνο και Μουστάκη να ακολουθούν τα ατομικά τους πρόγραμματα, ενώ ο Μακρίδης βρίσκεται στο στάδιο της αποθεραπείας μετά την εγχείρηση στην οποία υπεβλήθη μετά τη ρήξη πρόσθιου χιαστού. Θυμίζουμε ότι εκτός είναι ο τιμωρημένος Βλαχομήτρος.
Η 18άδα θα ανακοινωθεί λίγο πριν την έναρξη της αναμέτρησης.