Ευχαριστήριο για τη φιλοξενία
![fotoeyxaristw.jpg](/images/fotoeyxaristw.jpg)
Η ΠΑΕ Ιωνικός και προσωπικά η οικογένεια Τσιριγώτη επιθυμούν να εκφράσουν τις ευχαριστίες τους προς τη διοίκηση της ΠΑΕ Παναθηναϊκός για την άψογη φιλοξενία που έτυχε η ομάδα μας στο αποψινό παιχνίδι στο γήπεδο «Απόστολος Νικολαΐδης».
Δεσμευόμαστε και είναι υποχρέωση μας να ανταποδώσουμε την εξαίρετη φιλοξενία στην αναμέτρηση του δεύτερου γύρου στο γήπεδο της Νεάπολης.