Η αποστολή για το φιλικό στη Λαμία
![118929115_1388890568166782_720601928750938327_n.jpg](/images/118929115_1388890568166782_720601928750938327_n.jpg)
Με πρωινή προπόνηση ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας μας, για το τρίτο κατά σειρά φιλικό παιχνίδι, που θα διεξαχθεί την Κυριακή (6/9) στις 18:30 στο ΔΑΚ Λαμίας απέναντι στην τοπική ομάδα.
Οι 20 ποδοσφαιριστές της αποστολής, που παίρνει μαζί του ο Δημήτρης Σπανός είναι οι: Αναγνωστόπουλος, Φυλακτός, Ρόκου, Μουστάκης, Βλάχος, Σινγκ, Φαζός, Τσιριγώτης, Φουρλάνος, Γκοτσούλιας, Τιεντσέ, Ρόλε, Βλαχομήτρος, Κουϊρουκίδης, Ματσούκας, Μάναλης, Λεουνάκης, Αλεξανδράκης, Κάστρο και Κόρμπος. Εκτός με μικροπροβλήματα τραυματισμών είναι οι Κύργιας-Γκίνο και ο Πογοσιάν που συνεχίζει την αποθεραπεία του.
*Η ΠΑΕ Ιωνικός, ενημερώνει επίσης, πως σύσσωμο το ποδοσφαιρικό τμήμα υποβλήθηκε σε τεστ για τον κοροναϊό (Covid-19) και τα αποτελέσματα ήταν όλα αρνητικά.